2020 YILI ÇALIŞMALARIMIZ

Ana Sayfa  /  Duyurular


            Değerli komşular,
  Sitemizde bulunan ortak alanların bahara hazırlanması amacıyla, Çapa Makinası alınarak Şubat ayının sıcak ortalamasının iyi gitmesiyle birlikte Birinci çapa işini yaptıkdan sonra , İkinci çapa işini başlattık,daha önceden dikilen çam ağaçlarından  kuruyanların yerine yenilerini alarak 26 Adet çam ağacını yerlerine dikim ve site duvar kenarlarına lavanta alarak dikim işini bıtirdik.
 
  Dünya genelinde başlayan Cavıd-19 Virüsü ile dezenfektan mücadelesinde,kişisel girişimlerimizle Ankara Büyük Sehir Belediye Başkanlığı Sağlık İşleri Başkanlığından 15 litre güçlü dezenfektan alarak, Bloklarda başlattığımız çamaşir suyu ile Blokların kapı ve asansörlerinin günde iki kez silinerek dezenfekte etmeye başladık ve devam ediyoruz.
 
  Gölbaşı Belediyesi ile irtibatımız soncunda,  bloklarımızı buharlı dezenfekta iile dezenfakta ettirdik. Ayrıca bloklarımızda katları haftada iki gün olmak üzere çamaşır suyu ile silme işi yapılarak, Hafta içi Cuma günü olmak üzere 2 aylık güçlü dezenfekta ile dezenfekte etmeye devam ediyoruz.
 
  Site içinde bulunan 6 metrelik aydınlatma direklerimizde meydana gelen arıza nedeniyle bozulan LED lambaları 23 Nisa önecsi değişim işi yaptık.
 
  23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100. yılının kutlamalarının Koronavirüs sebebiyle kutlama proğramının çok sığ geçmesi, Sitemizde CK-6 ve CK-7 arasına  ve C2-45-42 arasına 6x9 metre Atatürk Posteri ve Türk Bayrağını 20 Nisan 2020 tarihi itibarıyle , Bir hafta boyunca kalacak şekilde konumlandırdık.
 
  Cavıd-19 Virüs nedeniyle sosyal mesafenin korunması için site içinde buunan bank ve kamelyalarda oturma düzenine sosyal mesafe korunarak oturulmasına veya bu süre içinde kullanılmamasına dikkat ve özen gösterilmesini yönetim olarak rica ederiz.
 
 
 
                                                                                       Ferdai CANOĞLU
                                                                               Site Yönetim Kurulu Başkanı
 

×