TOPLANTI GÜNDEMLERİMİZ

Ana Sayfa  /  Duyurular

   Değerli komşular,
 Site yönetimi olarak, sitemizin daha yaşanabilir bir yer olabilmesi için çaba ve gayret gösterirken hizmetlerin sizlere ulaşmasında,sizlerden alınan blok aidatı ile bütçemizi oluşturmaktayız.
         Amacımız alınan aidatların zamanında, yerinde ve kullanılabilr ömürlü olması için gerekli ön araştırmalardan sonra en ekonomik olanı ile işe başlamaktayız. Serbest piyasa ekonomisinde verimlilik önemini sizin piyasa bilginiz ve araştırmanıza bağlı olarak yürüdüğünü her fırsatta görmekteyiz.
        Çalışmalarımızı blok yönetiminde bulunan arkadaşlarla yürütmeyi onlarla ortak akılı kullanmak için çaba göstermemize karşılık her zaman bunu uyum içinde yaptığımızı söylemek de mümkün olmamaktadır. Ne yazıkki bazi blok yönetiminde bulunan arkadaşlar,blok yönetimi ne demektir, işler nasıl yürür, hangi mevzuata bağlıyız neleri yapabiliriz neleri yapamayız konusunda bilgi sahibi olmadıklarını görmekteyiz.
        Her hizmet bilgi ve beceri ile olduğu vizyon sahibi kişilerle yürüdüğü aşikardır.Hizmet istemek günümüzde bunun mutlaka ekonomik bir karşılığı var, ekonomik karşılığı olmayan hizmet zaten verilemeyen hizmet anlamındadır.
 
        Değerli komşular;
 Blok yönetiminde bulunan arkadaşlarımıza, gelişen duruma göre zamanlı veya zamansız hizmetleri sizlerin günlük hayatını kolaylaştırmak, daha güvenli ve daha temiz , daha yeşil ve huzurlu bir ortam sunabilmek amacıyla, gündemleri toplantıda arkadaşlarımızın onayına ve imzasına açmaktayız.
       Bir çok defa aşnı gündem ile karşılarına gelmemize rağmen, site içindeki atıl durumda bulunan alanların yeşile zarar vermeden koruyarak, daha fazla oto park alanı kazandırmak istedik, Site içindeki yeşil alanların sulanması için , su parasını yönetim olarak karşılamak kaydıyla bloklarıdan su kullanım hakkı istedik,Site katmaliklerinin dini ve milli sosyal günlerimizedaha fazla katılımı için etkinlik proğramları yapmak istedik,Site içinde daha uygun bulunan alanlarda, tatil günlerinde oturabileceğimiz ergonomik alanlar oluşturmak istedik,Sitemizde bulunan görevli dairelerinden elde ettiğimiz gelirleri yine site içinde bulunan çocuk parkları ve yeşil alanlar için kullanmak istedik, Çalışanlarımızın verimlilğini ve siteye aidiyet duygusu geliştirmek ve sosyal hakları ile daha iyi kararlar almak istedik, Blokların içlerinin kullanımıda hijyene önem vermek istedik, alışkanlıklarımız ne yazıkkı diğer komşularımıza zarar vermemesi yönünde kararlar almak istedik, Kış aylarında yakıt tüketiminde komşularımızı sıkıntıya sokmamak için ıs pay ölçerlerimizi daha verimli kullanımı yönünüde kararlar almak istedik,
       Bütün bu huzmetleri sitemizde birlik ve beraberlik ,komşuluk duygusunu ön plana çıkararak yapmak için çaba gösterdik.
       Hizmetlerin yürütülmesinde bilmeden bize karşı çıkanlar olduğu gibi sırf muhalefet olalımda naıl olursa olsun mantıgında bulunan blok yöneticilerine ragmen biz bize teşekkür için gelen ve yuptıklarımızı destekleyen komşularımız adına hizmete devam ediyoruz.  
                                                                                        Saygılarımla
                                                                                      Ferdai CANOĞLU
 
 
                                                                                      
 
 
 
 
 

×