ÇALIŞMALARIMIZ 2019

Ana Sayfa  /  Duyurular

 Değerli komşularımız,
Site Yönetimi olarak, Bahar döneminde ağaçlarımızın budama işlemi çevre düzenleme işlemi ile birlikte yürütmekte olduğumuz rutin işlerin dışında, Yaz aylarında da Site içinde oyun bahçelerimizin çocuklarımıza daha uygun hale getirmek için, Sek Sek çizgileri çizdik.   Çocuk oyun bahçelerinin yanlarında çocuklarımızı site trafiğinden koruyabilmek amacı ile uygun yerlere trafik setleri yaptık.
 
Elektrik fiyatlarının her gün zamlanması soncu, Site içinde 24 adet 6 metlerik direklerin lambalarının ışık vermez bir hal alması sebebiyle 24 adet elektrik lambasına ek olarak elimizde bulunan direkleri de kullanarak 5 adet daha 6 metrelik elektrik lambasını LED LAMBA ile değiştirerek, Daha az ücret ödemek ve daha çok aydınlatma için, siz değerli komşularımıza yansıtmadan kendi bütçemiz ile gerçekleştirdik.
 
2019 yılı için Bilim ve Sanayii Bakanlığı tarafından zorunlu tutulan , Isı sayaçlarımızı muayene kontrol firması ile anlaşarak en uygun fiyata, sayaçlarımız muayene yaptırdık. Firma ile anlaşmamız gereği Eylül ayı son gün olarak belirlememize rağmen komşularımızdan çok az bir kısmının evde olmaması veya daha başkaca sebeplerle sayaç muayeneleri geçikti. Konu takibimizde olup en kısa zamanda çözüm yolu bulunacaktır.
 
6 metrelik direklerimizi LED lamba ile değişimden sonra, Site içindeki aydınlanmanın yeterli olması sebebiyle bazı 3 metrelik yeşil direklerimiz atıl durumda kalmış onların da ihtiyaç olanlarını en kısa zamanda LED lambe ile değişimi için en uygun görüntülü ve en çok ışık verecek şekilde yeni bir tarasarım ile yeşil diriklerimizin lambalarını değiştirmek çalışmalarımız sürmektedir.
 
Toplu yapı yönetiminin siz değerli komşularımızdan istemiş olduğu, Aidat hususunda siz değerli komşularımız bilgilendirme yaptık ,geri dönüşleriniz uygulamamız hakkında geniş bir bilgi vereceğinden Site Yönetimine ait olan cep telefonuna düşünce ve önerileriniz bekliyoruz.
 
                                   
 
 
 
                                                                             Ferdai CANOLU
                                                                   Site Yönetim Kurulu Başkanı
 

×