SİTE İÇİ SIĞINAK VE GÜL İLAÇLAMA ÇALIŞMASI

Ana Sayfa  /  Duyurular

Değerli site sakinleri,  
2018 yılı içinde, Sitemiz içindeki alanlara, Gölbaşı Belediyesi tarafından almış olduğumuz, katran, iğne yapraklı ve mavi ladin cinsinden çam ağaçlarının dikim işlerini yaptık, mevsiminde uygun geçmesi sebebiyle dikilen bütün ağaçlar yeşil halde,
Ayrıca, Nisan ayı itibariyle Blok önlerinde bulunan ahşap saksılıkların boyama ve her biri için gül dikimi yapıldı. (Bu işlemler için Site yönetimi olarak herhangi bir ücret ödemedik)
Site araç giriş kapılarının  demir dubaların güçendirilmesi için profil demir ile korunak yapıldı, trafik ikaz rengi olan sarı renk ile boyandı.
Mevsim itibariyle Site duvar dubalarının 20 Mayıs da Dolu yağması soncunda kırılan duba üstü lambaları (40) adet değişimi, ve site içinde yanmayan bütün lambalar kontrol edilerek elektrik arızaları giderildi.
Blok sakinlerinden gelen öneriler doğrultusunda. Blok sığınakları ve Site duvar kenarlarındaki güller dahil bütün güller böcek ve güçlendirme ilacı yapıldı.
Yönetim olarak Site içinde bulunan kum havuzları için kum talebimiz Gölbaşı belediye yetkilileri tarafından olumlu karşılanarak Kum havuzlarının dolum işi yapılacaktır,çalışmalarımızda mümkün olduğunca Çevre imkanlarından faydalanarak az masraf ile uygun hizmetleri sunmaktır.
 
                                                                   Ferdai CANOĞLU
                                            

×