SİTE KURALLARIMIZ

Ana Sayfa  /  Duyurular


 
 
 
                 Değerli komşularımız,
 
 
     Yaz aylarında olmamız sebebiyle, Sitemizde kiracı konumundaki komşularımızın gelen ve giden olarak yoğun bir taşınma trafiği yaşamaktayız.
 
     Her yeni komşumuz ne yazık ki eski alışkanlıklarını da sitemizde devam ettirdikleri gözlenmektedir. Ancak Toplu Yaşama Kuralları artık evrensel değerlere sahip olduğundan bir önceki alışkanlıklarınız ile sitemizde uygulamada bulunan yaşama kuralları Herkesin Huzur ve Güven içinde yaşayabileceği ortamı hazırlamak içindir.
 
    Değerli komşularımız Site Yaşama Kurallarını mutlaka okuyalım ve uyalım. Hiçbir komşumuzun diğer bir komşumuzun özgürlük alanını ve yaşama alanını kısıtlama yetkisi yoktur.
 
    Ben eskiden bu alışkanlıklarım vardı; Devam ettirmek istiyorum diyebilmek için mutlaka o alışkanlığınızın yaşama kurallarına uygun olması gerekmektedir.
 
    Son zamanlarda Sitemiz içinde, Yün Yıkama , Yün Eğirme, Tarhana Kurutma, Yaş sebze ve Meyve Kurutma , Pencere ve Balkonlardan hiç hoş olmayan görüntülere sebebiyet verecek eşyaların sarkıtılması görülmektedir.
 
   Lüffen, Sitemiz içinde Yün Yıkama ve Yün Kurutma, Yorgan Sırıma, Yaş Sebze ve Meyve Kurutma, Tarhana Kurutma vs. gibi İşlemleri yapmayınız yapanı uyarınız .
 
   Bu tür davranış ve uygulamada bulunan komşularımız, Site Görevlililerimiz tarafından zamanlı uyarılacak ve uymayanların O tür işlemleri çöpe atılacak, atılan o tür şeylerin maddi değerleri hiç bir şekilde talepte bulunamayacaktır.
    Siz değerli komşularımızın insanca yaşayabileceğimiz bir ortam için yapılan  çalışmalarımıza destek vereceklerine inanıyorum.
 
 
                                                                                                    Saygılarımla
 
 
                                                                                                 Site Yönetim Kurulu Başkanlığı
                                                                                      

×