KONUKLARINIZ KONUKLARIMIZ

Ana Sayfa  /  Duyurular


 
         Değerli komşularımız
 İncievler Sitesi olarak, C2-74/25 de bulunan YÖNETİM OFİSİMİZ Siz değerli komşularımızın, Site Aidatlarının, Yakıt Giderlerinin ve Blok için toplanan Avans paralarınızın tahsili için, Yönetim Ofisinde bir çalışanımız ile hizmet vermeye devam etmektedir.
       
        Yönetim Ofisimiz, Site Yönetiminde görev alan, Blok Yöneticisi durumundaki komşularımızın, bir program dahilinde zaman zaman toplantı yeri olarak da kullanılmaktadır.
 
        Bir çok komşumuzla birebir görüşmelerimizde ve blok yöneticisi komşularımıza bilgi verilmiştir. Site Yönetim Ofisini, Komşularımızın acılı ve sevinçli günlerinde, site dışından gelen KONUKLARINI yönetim ofisinde, KONUK olarak talep edenin adına hizmet verebilecek durumdadır. Oturma grubu ile donatılmış bir Salonumuz ve Çay ikram edilebilecek bir mutfagımız bulunmaktadır. Tahmini olarak 25-30 kişiyi barındırabilecek durumdadır.
 
       Yönetim Ofisini ihtiyacınız halinde, Bilgi verilmek kaydıyla, talep edenin oturduğu blok görevlisi ile birlikte hizmet vereceğimizi bilgilerinize rica ederim.
 
 
 
                                                                                             Ferdai CANOĞLU
                                     

×