KOMŞULARIMIZIN DİKKATİNE

Ana Sayfa  /  Duyurular

Sayı  : 2017/116                                                                                                                                   03.03.2017
Konu : Blok ve Site Kurul Seçimleri
 
MUTLAKA OKUMALIYIZ !
KAT MALİKLERİNİN DİKKATİNE
 
            Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, tarafından sosyal sorumluluk projesi gereği yaptırılan, Park Eymir Konutları Yönetimi, Mahkeme kararı ile, Nİsan.2013 tarihinde yönetimi,  katmalikleri  Toki Yönetimden devralmış , 113124/1 Ada  İncievler Sitesi olarak 28.04.2013 tarihinde seçimle yönetim kurullarını birinci kez oluşturulmuş ve İncievler Sitesine hizmet vermeye başlamıştır.
            Toplu Yapı Yönetim Planı gereğince iki yılda bir yapılan seçim gereği ,25.04.2015 günü Temsilciler Kurulu, Yeni Yönetim Kurullarını oluşturmuş, Yönetim Kurulları 1.kez 17.12.2015 gününe kadar, 11.Kez 16.12.2016 gününe kadar hizmet vermiş. Ancak 3.kez seçilen yönetim kurulu, kalan süreyi tamamlamak üzere, NİSAN 2017 tarihine kadar görev yapmak için seçilmiştir.
            Değerli komşular, TYYP göre, Blok Yönetim seçimleri NİSAN 2017 tarihi itibariyle yapılacaktır.
Hizmetlerin devamlılığı ilkesine göre daha uygun şartlarda yaşanabilir bir ortamın oluşturulmasına katkıda bulunmak, Sadece eleştirerek değil, fikir üreterek, hizmete katkı sağlayarak ,hizmet vermek için NİSAN 2017 Blok seçimlerine ,Her kat maliki komşumun katkı sağlamasını istiyorum.
Hizmeti tekelleştirmeden, ötelemeden, birileri hizmet ediyor diye tekrar tekrar seçerek , toplantılara duyarsız kalarak değil.!   Her kat maliki Blok Yönetimine sahip çıkmalı, Görev yapmaya uygun zamanlı komşularımızı göreve getirmek için çaba göstermeliyiz. Huzurlu, mutlu, yaşanabilir ortamları sağlamak, bizlerin ilgisiyle oluşmaktadır. 
           
            İncievler Sitesinde oturan bütün değerli  komşularımın NİSAN 2017  kendilerine ait  Blok Yönetimi Seçimine katkı sağlayacağı düşüncesiyle, Saygılarımı Sunarım.
           
           
 
                                                                                                        Ferdai CANOĞLU
                                                                                                    Yönetim Kurulu Başkanı          
                    
 

×